PREDSCHÔDZA

Milí susedia 🙂
Po krátkej dohode so susedmi najmä z vchodu Veternicová 24 by som Vám rád predstavil našu iniciatívu o stretnutie sa približne 2 týždne pred riadnym termínom konania sa domovej schôdze.

PREČO ? 
Bol by som rád, aby bola najbližšia schôdza efektívnejšia ako tie predošlé, aby nám ušetrila čas a vyriešili sme to, čo nás spoločne trápi či zaujíma

Riadna schôdza by preto mohla byť viac moderovaná a zaoberať sa problémami, ktoré netrápia len jednotlivcov (na to predsa neslúžia domové schôdze) ale skôr spoločný brainstorming a hlavne určenie si nejakej vízie do budúcna.

ČO BUDEME RIEŠIŤ ?
Bolo by skvelé, keby ste vyjadrili názor, čo by ste chceli v dome zmeniť, čo Vám prekáža a do čoho by ste chceli investovať peniaze z FOU (napr. rekonštrukcia spoločných priestorov, výmena výťahov, rekonštrukcia pivničných priestorov, výmena stupačiek a pod. Ide predovšetkým o Vaše nápady)

PREČO TOTO NERIEŠIME NA SCHÔDZI ? 
Na schôdzi samozrejme predstavíme/predstavíte svoj nápad, no dovtedy by sme radi zistili náročnosť riešenia, spravili prieskum trhu a prípadne získali cenové ponuky a možnosti realizácie.

KEDY ?
Ak máte svoj prvotný nápad, poprosím aby ste ho HNEĎ napísali ako komentár. Nezabudnete tak na svoju myšlienku a čítanie komentárov (ak sa nejaké nazbierajú) by mohli tvoriť základ schôdze.
Presný termín tohto stretnutia ešte upresníme po dohode s ďalšími aktivistami v tejto veci.

KDE ?
Predschôdza bude pravdepodobne v spoločných priestoroch domu Veternicová 22 či Veternicová 24.

2 komentáre ku “PREDSCHÔDZA

 1. Ondrej Tichý

  Dobrý deň,

  dalo by sa nastaviť to, aby po uverejnení článku mi prišla notifikácia na email. Pozrel som sa tu dnes t.j. deň pred schôdzou, že co sa tu píše a ajhľa takýto zaujímavý článok.

  Myslím si, že k veci by som asi nenapísal nič predsa len ešte krátko bývame na Veternicovej, ale do budúcnosti by bolo asi fakt lepšie, kebyže mám notifikáciu v emaile predsa len nechodím na túto stránku každý deň. Samozrejme by bola možnosť tieto notifikácie vo vlastných nastaveniach vypnúť…ale to je len môj skromný názor. Ďakujem.

  • gazdikm Autor prispevku

   Samozrejme je možné spraviť takúto funkcionalitu, je to len otázka času na implementáciu a ci bude záujem aj u dalších susedov. Určite sa pobavíme na schôdzi 🙂

Pridaj komentár